Управа школе:

директор: Јасмина Михаљица
помоћник директора: Јасминка Видаковић
помоћник директора: Ана Вујић-Стоилков
секретар школе: Гордана Тројановић
шеф рачуноводства: Зорица Ранисављевић

Стручно веће и харфа:

гитара: Лука Божанић- руководилац стручног већа
гитара: Ненад Петровић
гитара: Растко Видаковић
гитара: Адам Јовановић
гитара: Олга Стефановић-Милановић
гитара: Урош Мартиновић
гитара: Душан Михајловић
харфа: Александра Првуловић

Стручно веће клавирског одсека:

клавир: Александра Поповић-руководилац стручног већа

клавир: Јелена Бојовић
клавир: Деана Ћосовић
клавир: Драгана Кесић
клавир: Наталија Поповић
клавир: Сања Станковић
клавир: Ана Васић
клавир: Александра Бајлер
клавир: Марина Макивић
клавир: Маја Бован
клавир: Бојана Видаковић
клавир: Милена Поповић
клавир: Северина Ива Прерадовић
клавир: Даша Илић
клавир: Катарина Ранковић
клавир: Немања Радиновић
клавир: Теа Хоџић
упоредни клавир: Душан Трајковић
упоредни клавир: Немања Николић
упоредни клавир: Сања Петровић

Клавирски сарадници:

Драгана Јанићијевић
Олга Ђорђевић
Душан Гроздановић
Никола Жугић
Марија Михајловић
Немања Николић

Стручно веће гудачког одсека:

виолина: Ана Вујић-Стоилков-руководилац стручног већа

виолина: Смиљка Цветковић
виолина: Катарина Тепић
виолина: Владимир Пантелић
виолина: Адријана Никић
виолина: Бојана Друловић
виолина: Сања Миладиновић
виолина: Владимир Стоилков
виолина: Никола Бурсаћ
виолина: Драгутин Младеновић
виолончело: Мартина Тодоровић
виолончело: Милутин Младеновић
контрабас: Кристина Ушљебрка

Стручно веће дувачког одсека:

флаута: Драгана Петровић- руководилац стручног већа
флаута: Марија Катанић
флаута: Милица Мојсиловић
флаута: Катарина Милошевић
кларинет: Вишња Нинковић
труба: Ведран Ненадовић
обоа: Иван Кирн
хорна: Александар Јотић
фагот: Милена Величковић

Стручно веће хармоника и удараљке:

хармоника: Александра Божанић- руководилац стручног већа
хармоника: Милош Пунишић
хармоника: Владимир Виријевић
хармоника: Лука Лопичић
хармоника: Горан Миљевић
хармоника: Славица Мутавџић
хармоника: Марија Стојковић
удараљке: Душан Врбић
удараљке: Синиша Јовић

Стручно веће теоретског одсека:

солфеђо: Ана Мацан- руководилац стручног већа
солфеђо: Јасминка Видаковић
солфеђо: Јелена Ољача
солфеђо: Тијана Јоловић
солфеђо: Јована Гавриловић
солфеђо: Марија Јовановић
солфеђо: Ана Милосављевић-Савић
солфеђо: Светислав Цветић
солфеђо: Невена Павловић
хор: Милица Тишма и Марија Матић
гудачки оркестар: Милица Тишма
оркестар хармоника: Марија Матић

Стручно веће одсека за соло певање:

Јована Ристић-руководилац стручног већа
Тијана Манојловић
Илеана Милић-Милутиновић
Наталија Илић
Горана Раденовић

Техничка служба:

домар:
Милан Шпегар

спремачице:
Љиљана Даничић
Ивана Лазаревић
Сремица Дамјановић
Татјана Станковић
Снежана Манчић
Славица Вранић